Liposukcja Jako Metoda Modelowania Sylwetki

Liposukcja Jako Metoda Modelowania Sylwetki


Przy metodzie tumescent pacjent może już w 2-3 dobie po operacji wrócić do pracy zawodowej. Zabieg ten polega na wypłukiwaniu komórek tłuszczowych za pomocą roztworu płynów aplikowanych do tkanek pacjenta przy użyciu specjalnej kaniuli o odpowiedniej grubości. Dolegliwości bólowe występuje przy zabiegach liposukcji klasycznej w porównaniu do liposukcji wodnej zazwyczaj trwają dłużej i są silniej wyrażone. Modelowanie sylwetki metodą liposukcji SlimLipo™ 3D pozwala na uzyskanie równomiernego i przewidywalnego efektu. Uzyskanie wymarzonej sylwetki zazwyczaj dodaje pewności siebie, poprawia samoocenę, a tym samym pozytywnie wpływa na aktywność życiową człowieka i na jakość jego relacji z innymi ludźmi. Szczupła i zgrabna sylwetka to marzenie wielu osób, jednakże w niektórych przypadkach sama zdrowa dieta oraz aktywność fizyczna nie pozwalają na pozbycie się nieestetycznych fałdek tłuszczu z brzucha. Razem z lekarzem pacjent identyfikuje zlokalizowane na jego ciele zasoby tłuszczu. Po zabiegu pacjent przechodzi dość długi okres rekonwalescencji - około 4-6 tygodni. Istnieją fizjologiczne ograniczenia ilości tkanki tłuszczowej, którą możemy usunąć podczas jednego zabiegu.


Podczas zabiegu gruczoły są rozszerzane dzięki czemu cenne związki wnikają głębiej w skórę niż podczas zwykłego wmasowywania preparatu. Ponadto, materiał odessany podczas zabiegu po odpowiedniej obróbce może być podany w inne miejsce ciała, które wymaga modelowania jak np. piersi, pośladki czy głębokie bruzdy. Ponadto po zabiegu przeszczepu tłuszczu, na piersi nie ma blizn po cięciach, które są konieczne do umieszczenia implantów. Wtedy chirurg plastyk może usunąć te złogi tłuszczu, które okazały się odporne na klasyczne odchudzanie. Uwaga: powyższe przeciwwskazania dotyczą tylko partii ciała poddawanej zabiegowi oraz aktywnej postaci wymienionych chorób. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu, ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry. Wygląd zewnętrzny coraz częściej spędza sen z powiek również mężczyznom. Zaleca się również wykonywanie masażu uciskającego, pozwalającego na zmiękczenie miejsc poddanych zabiegowi odsysania. Liposukcja klasyczna znana jest również pod nazwą tzw. Jakie są ceny liposukcja wodnej brzucha? Panowie marzą o likwidacji brzucha!


W przypadku usuwania tłuszczu z brzucha to może być istotne, gdyż większa powierzchnia poddawana zabiegowi oznacza wyższe prawdopodobieństwo uszkodzenia nerwów i naczyń krwionośnych. Zabieg nosi nazwę przeszczep tłuszczu. Body Tite to pierwszy na świecie zabieg liposukcji, który w bardzo łagodny, szybki i bezpieczny sposób intensywnie ujędrnia skórę zarówno twarzy, jak i ciała. Wampirzy lifting jest potoczną nazwą zabiegu, który polega na ostrzykiwaniu skóry osoczem bogatopłytkowym. Na czym polega liposukcja ultradźwiękowa? Na czym polega liposukcja? Liposukcja ud jest zabiegiem, którego nie można przeprowadzać: u osób, których ryzyko operacji jest większe niż oczekiwane rezultaty (osoby nie spełniające warunku wstępnego - dobry stan zdrowia ogólnego); u osób, których oczekiwania są inne niż możliwości chirurgii plastycznej. Większa ilość oznaczałaby dłuższy pobyt w szpitalu, wyższe ryzyko komplikacji i wiązałaby się ze znacznymi dolegliwościami bólowymi. Ponadto, promieniowanie emitowane przez laser ma zdolność zamykania drobnych naczyń krwionośnych, które są uszkadzane w trakcie zabiegu- czyni to metodę stosunkowo bezkrwawą oraz redukuje ilość ewentualnych powikłań.W celu łatwiejszego odsysania tłuszczu stosuje się mikromotor poruszający kaniulą - to jest właśnie Liposukcja Brzucha Uk do liposukcji PAL (Power Assistet Liposuction), czyli poruszająca się szybko kaniula - wibrująca, która rozbija tłuszcz na mniejsze elementy, przez ci jest łatwiej odsysany. Liposukcja Cena tłuszczu jest zabiegiem wykonywanym zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Każdy z nas doskonale wie, jak ważną dla współczesnego człowieka kwestią jest posiadanie zgrabnej, proporcjonalnej sylwetki. Kwitnie turystyka medyczna, która jest niczym innym jak pogonią za ideałami piękna kreowanymi przez media. Przez okres kilku tygodni należy nosić specjalną odzież uciskową. Pacjenci najczęściej wracają do pracy w ciągu kilku dni po operacji. Zmorą wielu osób relatywnie szczupłych jest także tkanka tłuszczowa, zlokalizowana w miejscach opornych na dietę i ćwiczenia. Fale radiowe łagodzą obrzęki, zmniejszają woreczki tłuszczowe pod oczami, niwelują cienie i drobne zmarszczki pod oczami oraz obwisłości policzków, podbródka i szyi. Elektroporacja potocznie nazywana „mezoterapią bezigłową” jest zjawiskiem zachodzącym w błonach komórkowych oraz w warstwie rogowej naskórka. Potem na przeciętej skórze zakłada szwy lub klamerki (zdejmuje się je po tygodniu) oraz specjalne opatrunki uciskowe, które mają zapobiec krwawieniu i siniakom.


W miejscu, przez które wprowadzona została sonda, zakładane są delikatne szwy. Problem może być pogłębiany przez wiotką, obwisłą skórę o zbyt małym napięciu. Ubrania uciskowe należy nosić przez kilka tygodni po zabiegu. Od 2 tygodnia po zabiegu należy stosować masaże, które pozwalają na odprowadzanie zalegających w tkankach płynów. W ten sposób komórki tłuszczowe zostają zniszczone. Usuwane komórki tłuszczowe są nieuszkodzone i mogą być wykorzystane do przeszczepu, np. w celu powiększenia biustu lub rewitalizacji skóry dekoltu. Najlepszymi kandydatami są osoby posiadające nadmiar tkanki tłuszczowej zgromadzonej w obrębie obwisłej skóry brzucha, która nie daje się zredukować mimo stosowanych ćwiczeń i diet. W liposukcji ultradźwiękowej nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry a zatem jest to zabieg bezpieczny i nie wiąże się z koniecznością długotrwałej rekonwalescencji. Liposukcja to nie jest zabieg stricte odchudzający (chociaż traci się tłuszcz i wagę), a jedynie niwelujący niedostatki figury. Zabieg opiera się na wykorzystaniu mocnego uderzenia fali akustycznej o wzrastającym ciśnieniu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *